Merhaba, bugün 1 Temmuz 2022 Cuma

Kasabamız sınırları içersinde bulunan 52.000 metrekare yüz ölçümlü çamlığımızın mesire, dinlenme ve eğlenme yeri olarak kullanılması için belediyemizce çamlık içersindeki yolların bordür ve beton parke taşı düzenleme çalışmaları yapılmıştır.

Belde sakinlerimiz ile çevre insanlarımızın daha temiz bir ortamda piknik yapmaları, dinlenmeleri ve eğlenmeleri için çamlık içersine ormancı masaları yaptırılmış, çevre kirliliğinin önlenmesi için çöp konteynerleri konulmuş, içme suyu ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla çamlık içersine çeşme ve tuvalet yapılarak hizmete sunulmuştur.

Doğa ile iç içe bir gün geçirmek üzere buraya gelen ailelerin çocukları da düşünülerek çamlığımız içersine bir adet basketbol sahası ve bir adet çocuk parkı düzenlemesi yapılarak oyun aletleri grubu alınmıştır.

Kasabamız halkının Doğa ile iç içe temiz havada sağlıklı yarınları için spor yapmasını sağlamak amacıyla çamlık alanı içersine koşu parkuru yapıldı ve koşu parkurunun muhtelif yerlerine spor aletleri konularak hizmete geçirildi.

Kasabamız Yeni Mahalle Cam Sanayi Lojmanları alanı içersindede bir adet koşu parkuru düzenlemesi yapılarak hizmete geçirildi.