Merhaba, bugün 5 Aralık 2021 Pazar

Bu dönem içersinde Lüleburgaz Belediyesinin katkıları ile Kasabamıza komşu olan Çiftlikköy ve Misinlibağlantı yolları ile fabrika yolları yaklaşık 10 Km sathi kaplama asfalt çalışması yapıldı.

Küçükkarıştıran Mahallemizin Büyükkarıştıran merkezine ulaşımını sağlayan 3.500 metrelik stabilize yolun bakım ve onarımı yapılarak üzerine sathi kaplama asfalt yolu tamamlanarak hizmete sunulmuştur.

Kasabamızda yapılan Kanalizasyon, Telefon Hatlarının yer altına alınması ve Doğalgaz hatlarının yapımı çalışmalarında bozulan cadde ve sokaklarımızın yeniden onarılıp düzenlenmesi için belediyemizce Beton Parke Taşı alımı ihalesi yapılmış olup 20.000 metrekare Beton Parke Taşı alınmıştır.

Alımı yapılan Beton Parke Taşı ile kasabamız Pazar Sokak kesişiminden başlanarak Cumhuriyet caddesi İlköğretim okuluna kadar ve Atatürk Caddesi de Fatih Mahallesi Camiine kadar yapımı tamamlanmıştır.

Kasabamız Yeni, Yıldırım ve Fatih Mahallelerinde beton parke taş yol yapımı tamamlanan cadde ve sokaklarımızın kaldırım çalışmaları da yapılmıştır. Kasabamız cadde ve sokaklarının kaldırımları 6 cm.lik beton parke kaldırım taşları ile kaplanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Küçükkarıştıran Mahallemize 2008 yılı içersinde Beldes Projesi kapsamında ve Belediyemiz imkanları ile Beton Parke Taş, Yağmur oluğu alınmıştır.

Küçükkarıştıran Mahallesinin mevcut cadde ve sokaklarının beton parke taşı ile düzenlemesi işi işçiliği belediyemiz imkanları ile yaptırılmıştır. Şu an için %70' i tamamlanmıştır.

Belediyemizin çalışmaları devam etmekte olup kalan kısımları en kısa sürede tamamlanarak beton parke taş olmayan yolumuz bulunmayacaktır.